Ogólnopolskie czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza
15668
post-template-default,single,single-post,postid-15668,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolskie czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Ogólnopolskie czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

19 września uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania. Tym razem było to „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Kilka fragmentów tej znanej powieści przeczytali uczniowie klas technikalnych, a do występu przygotowali ich: pani Paulina Rękiewicz i pan Grzegorz Piotrowski.

E.S.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content