Spotkanie związane z planowaną inwestycją montowania systemu FOTOWOLTAIKA
15667
post-template-default,single,single-post,postid-15667,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie związane z planowaną inwestycją montowania systemu FOTOWOLTAIKA

Spotkanie związane z planowaną inwestycją montowania systemu FOTOWOLTAIKA

Jeszcze 10 lat temu elektrownie słoneczne były mało rozpowszechnione w Polsce. Dziś coraz częściej w naszych okolicach możemy zobaczyć tzw. „panele”. Inwestycja w elektrownię słoneczną niezależnie od jej mocy jest planowana na długoterminowy zysk. Aby założenie to zostało spełnione niezbędny jest wybór możliwie najbardziej niezawodnej technologii. Jej żywotność powinna być gwarantowana na min 25 lat.

9 września br. w naszej szkole odbyło się robocze spotkanie związane z planowaną inwestycją montowania systemu FOTOWOLTAIKA . W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów powiatu starogardzkiego, miasta Skórcz, miejscowi przedsiębiorcy oraz reprezentant firmy „INKOL”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content