Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
15664
post-template-default,single,single-post,postid-15664,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

I mamy nowy rok szkolny… Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu rozpoczęli go uroczystym apelem na boisku szkolnym. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego pan dyrektor Tomasz Piechowski przedstawił nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole. Wśród nowozatrudnionych pracowników nie dało się nie zwrócić uwagi na pana płk. Wiesława Rutkowskiego, który będzie prowadził zajęcia w klasach pierwszych o profilu wojskowym.

Klasy pierwsze poznały dziś swoich wychowawców : panią Magdalenę Talaśkę, pana Grzegorza Piotrowskiego i pana Ryszarda Różyckiego.

Z początkiem tego roku szkolnego kończy pracę w naszej szkole i przechodzi na emeryturę pani Hanna Teślak, która pełniła funkcję pedagoga szkolnego. Dziękujemy za lata trudnej i odpowiedzialnej pracy i życzmy wielu lat zdrowia i radości z zasłużonego odpoczynku.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom i wam kochani uczniowie życzę dobrego roku szkolnego 2016/2017, oby minął tak szybko jak wakacje 🙂

E.S.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content