Wycieczka do Sztutowa i Krynicy Morskiej
15657
post-template-default,single,single-post,postid-15657,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka do Sztutowa i Krynicy Morskiej

Wycieczka do Sztutowa i Krynicy Morskiej

Dnia 15 czerwca uczniowie klas II TE i TL ze Skórcza, II TŻ i III TŻ ze Smętowa wyruszyli autokarem wraz z opiekunami p. I. Nogga, E. Filarską i H. Lewińską na całodniową wycieczkę do Muzeum Stutthof w Sztutowie. Po przybliżeniu przez przewodnika historii obozu koncentracyjnego grupa udała się na zwiedzanie Krynicy Morskiej. Dzięki słonecznej pogodzie uczniowie mogli skorzystać z opalania się nad morzem oraz w rejsu statkiem „Monika” po Zalewie Wiślanym.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content