Warsztaty z okazji Dnia Matki w Smętowie
15655
post-template-default,single,single-post,postid-15655,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Warsztaty z okazji Dnia Matki w Smętowie

Warsztaty z okazji Dnia Matki w Smętowie

Uczniowie z pobliskiego gimnazjum z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Smętowie przybyli do naszej szkoły na warsztaty. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki uczniowie wykonywali dekoracje serca z kruchego ciasta oraz kartkę okazjonalną. Mieli okazji degustować founde czekoladowe z jabłkiem oraz zapoznali się z podstawową zastawą stołową.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content