Pożegnanie klasy maturalnej w LO dla Dorosłych.
15654
post-template-default,single,single-post,postid-15654,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie klasy maturalnej w LO dla Dorosłych.

Pożegnanie klasy maturalnej w LO dla Dorosłych.

29 kwietnia 2016r. o godzinie 16.00 w budynku szkoły w Smętowie pożegnaliśmy klasę maturalną Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Absolwenci otrzymali świadectwa i nagrody od pana dyrektora Tomasza Piechowskiego i pani Emilii Filarskiej, która przez dwa lata pełniła funkcję opiekuna klasy. Na uroczystość oprócz absolwentów przybyli nauczyciele i przedstawiciele młodszego rocznika. Nie zabrakło słów pożegnania od absolwentów. Ciekawym dopełnieniem uroczystości była prezentacja multimedialna ze zdjęciami słuchaczy. Absolwentom życzymy powodzenia.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content