Pożegnanie klas maturalnych.
15653
post-template-default,single,single-post,postid-15653,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie klas maturalnych.

Pożegnanie klas maturalnych.

29 kwietnia 2016r. mszą świętą koncelebrowaną przez ks. Leszka Kozłowskiego i ks. Karola Gierszewskiego w kościele parafialnym w Skórczu rozpoczęliśmy uroczystość pożegnania klas maturalnych. Na uroczysty apel w sali gimnastycznej przybyli liczni goście m. in. Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego pan Kazimierz Chyła, Burmistrz Miasta Skórcz pan Janusz Kosecki, Wójt Gminy Skórcz, pan Sławomir Czechowski . Po wprowadzeniu sztandaru i przywitaniu gości przez pana dyrektora Tomasza Piechowskiego nadszedł czas na świadectwa i nagrody dla najlepszych absolwentów. Upominki otrzymali także krwiodawcy. Nie zabrakło też słów podziękowania od odchodzących klas.

Po części oficjalnej obejrzeliśmy wesołą część artystyczną przygotowaną przez panie: Emilię Filarską i Iwonę Noggę oraz ks. Karola Gierszewskiego i uczniów klas drugich. Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content