IX Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Kwidzynie.
15651
post-template-default,single,single-post,postid-15651,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

IX Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Kwidzynie.

IX Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Kwidzynie.

W dniu 20 kwietnia 2016 r. troje uczniów naszej szkoły: Karolina Kropisz, Krystian Demski i Marcin Sarnowski z klasy IITL brało udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Logistycznym organizowanym przez Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych w Kwidzynie. Konkurs składał się z dwóch etapów w pierwszym etapie uczniowie musieli odpowiedzieć na 20 pytań testowych, po których wybrano 10 finalistów. Z naszej szkoły do finału przeszedł Krystian Demski, a finał polegał na odpowiedzi na losowo wybrane pytania.

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content