Wycieczka przedmiotowa logistyków do centrum logistycznego Netto w Kopytkowie
15649
post-template-default,single,single-post,postid-15649,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka przedmiotowa logistyków do centrum logistycznego Netto w Kopytkowie

Wycieczka przedmiotowa logistyków do centrum logistycznego Netto w Kopytkowie

12 kwietnia uczniowie Technikum Logistycznego w ramach zajęć z przedmiotów zawodowych wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Centrum logistycznego Netto w Kopytkowie. Uczniowie mieli możliwośc poznania  zasad funkcjonowania centrum logistycznego oraz historii  firmy Netto. Uczestnicy wycieczki zostali zapoznani z technologią wysokiego składowania oraz mieli okazję obserwować prace w magazynie w różnych jego strefach. Uczniowie poznali również systemy kontrolujące przepływy materiałów (WMS) i sposoby ich ewidencji. Zaprezentowany został również funkcjonujący w firmie system Pick-by-Voice, który wzbudził wsród uczniów spore zainteresowanie.

 

Michał Kruczyński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content