Andrzej Łaski Mistrzem Polski w skoku o tyczce
15650
post-template-default,single,single-post,postid-15650,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Andrzej Łaski Mistrzem Polski w skoku o tyczce

Andrzej Łaski Mistrzem Polski w skoku o tyczce

Miło nam się podzielić informacją jaka przyszła na adres mailowy szkoły:

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu.

 

Z przyjemnością pragnę poinformować   Państwa że na zakończonym wczoraj w Gdyni XXI Memoriale w skoku o tyczce im Walentego Wejmana w którym startowało 138 zawodników całej Polski /w kategorii dzieci, młodzików, juniorów młodszych, i juniorów/ Wasz uczeń Andrzej ŁASKI zajął w kategorii jun. mł. pierwsze miejsce, ustanawiając wynikiem 4.20cm. nowy rekord życiowy. Z tym wynikiem zajmuje aktualnie w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce w Polsce,  w zakończonym tymi zawodami sezonie halowym. / wspólnie ze swoim rówieśnikiem A. Tomczakiem z OSOTU Szczecin/.

 

Pozdrawiam  tr. Kazimierz Kasprzyk

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content