Targi edukacyjne w Starogardzie Gdańskim
15645
post-template-default,single,single-post,postid-15645,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Targi edukacyjne w Starogardzie Gdańskim

Targi edukacyjne w Starogardzie Gdańskim

21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny nasza szkoła uczesniczyła w targach edukacyjnych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim. Celem targów była prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych. W nowym roku szkolnym absolwenci gimnazjów będą mogli podjąć naukę w następujących kierunkach : technik ekonomista i technik logistyk o profilu wojskowym, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności oraz zasadnicza szkoła zawodowa.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content