Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom’’
15641
post-template-default,single,single-post,postid-15641,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom’’

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom’’

W sobotę 12.03.2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Kopytkowie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej „Młodzież Zapobiega Pożarom” ma na celu popularyzację przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W turnieju wzięła udział młodzież gminy Smętowo Graniczne – szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Po wewnętrznych eliminacjach naszą szkołę reprezentowała uczennica II klasy Technikum Żywienia w Smętowie Granicznym Magdalena Dziedzińska. Poziom wiedzy młodych ludzi w tym roku był bardzo wysoki. Magda wygrała eliminacje pisemne i tylko dwoma punktami przegrała w dogrywce ustnej awans do turnieju powiatowego, zajmując II miejsce i cenną nagrodę rzeczową. Gratulujemy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content