Praktyki i staże absolwenckie dla naszych uczniów we Wiedniu
15639
post-template-default,single,single-post,postid-15639,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Praktyki i staże absolwenckie dla naszych uczniów we Wiedniu

Praktyki i staże absolwenckie dla naszych uczniów we Wiedniu

Dnia 02.03.2016 naszą szkołę ponownie odwiedzili przedstawiciele firmy LKW Walter z Wiener Neudorf w Austrii. Celem spotkania było kontunuowanie współpracy w sprawie praktyk oraz staży absolwenckich uczniów technikum logistycznego i ekonomicznego.

Firma LKW Walter mieści się w Wiedniu w części przemysłowej Wiener Neudorf. Podstawową działalność stanowi organizacja całopojazdowych transportów ciężarowych w transporcie drogowym oraz intermodalnym w całej Europie, Rosji, Azji Środkowej, na Bliski Wschód i do Afryki Północnej.

Po spotkaniu z dyrektorem Pan Krzysztof Adamczuk spotkał się z uczniami klas III i IV, aby przedstawić profil firmy oraz opowiedzieć o programie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów

Po przedstawieniu firmy LKW-WALTER Pan Krzysztof Adamczuk przeprowadził rozmowy kwalifikacyjne dla zainteresowanych praktykami uczniów naszej szkoły. Rozmowy odbywały się w języku niemieckim.Uczniowie zostali do nich przygotowani przez panią Magdalenę Talaśkę i pana Mateusza Mechlińskiego.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content