Ferie zimowe na sportowo
15637
post-template-default,single,single-post,postid-15637,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ferie zimowe na sportowo

Ferie zimowe na sportowo

Dnia 20.02.2016 roku na hali sportowej w Kopytkowie zorganizowałem, wraz z nauczycielem wychowania fizycznego PSP Kopytkowo, drugą edycję Turnieju Trójek Siatkarskich dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjum i starszych. W turnieju wzięło udział 6 drużyn ze Smętowa, Skórcza, Pelplina i Starogardu. Uczniowie i absolwenci naszej szkoły, po zaciętej rywalizacji, gdyż poziom zawodów był bardzo wysoki, wywalczyli I miejsce – zdobywając pamiątkowy puchar turnieju i główną nagrodę.

 

Tadeusz Dziki

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content