Przemijanie ma sens
15627
post-template-default,single,single-post,postid-15627,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Przemijanie ma sens

Przemijanie ma sens

Listopad to miesiąc, w którym szczególnie wspominamy wszystkich tych, którzy od nas odeszli…Dlatego też, młodzież z ZSP w Smętowie (Kl.III, IV i II) pod kierownictwem p.B.Leszczyńskiej oraz p. E Szwocha przygotowała montaż słowno – muzyczny. Tytuł spektaklu brzmiał:”Przemijanie ma sens…”, zaś jego tematyka była z wiązana z refleksjami o życiu i przemijaniu, a także z nieuchronnością nadchodzącej śmierci. Przedstawienie odbyło się 18 listopada w budynku szkolnym. Widzowie mieli możliwość wysłuchania tekstów poetyckich, przeplatanych utworami muzycznymi, które wprowadzały w atmosferę listopadowych dni. Dodatkową atrakcją przedstawienia była prezentacja multimedialna, która przypomniała nam o wielkich , zasłużonych Polakach oraz naszych bliskich i znajomych, których już z nami nie ma .

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content