Biznes weekend
15626
post-template-default,single,single-post,postid-15626,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Biznes weekend

Biznes weekend

W dniach 7-8 listopada odbyła się III edycja biznes weekendu, która miała miejsce w Osówku. Młodzież ZSP Skórcz miała możliwość uczestniczenia w tegorocznej edycji. W pierwszym dniu, MRP miało za zadanie zintegrować uczestników poprzez różne zabawy, następnie wszystkich podzielono na trzyosobowe mieszane grupy, w których pracowaliśmy do końca weekendu. Tematem pierwszego zadania była praca w stresie, która pozwoliła na jeszcze lepsze poznanie członków grup. Następnym zadaniem była prezentacja wymyślonego przez zespół produktu, o nazwie „NEOMAT”. Największym wyzwaniem pierwszego dnia była produkcja okładek do płyt CD . To zadanie sprawdzało wiele naszych umiejętności przedsiębiorczych. Pierwszy dzień zakończył się smaczną kolacją. Drugi dzień szykował wiele niespodziewanych i zaskakujących konkurencji, między innymi takich jak: komunikacja, pamięć, quiz z j. angielskiego, logika, kreatywność i umiejętność zarządzania czasem. Po obiedzie odbyło się oficjalne zakończenie wraz z rozdaniem nagród. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie. 

Wyjechaliśmy z Centrum Integracji Społecznej w Osówku we wspaniałych humorach i ze świetnymi przeżyciami oraz nowo zawartymi znajomościami. 

Uczestnicy:

Malwina Daszkowska,

Magda Kijanowska,

Martyna Klofczyńska.

Koordynator szkolny: Daniel Rutkowski

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content